• Dzień Seniora

• W dniu 28 października 2014 r. w szkole po raz pierwszy obchodzony był Dzień Seniora. Obchody składały się z trzech części: w pierwszej zaprezentowany została spektakl "Znów jesieni przyszła pora, czas na Dzień Seniora". Przedstawienie przygotowane zostało w ramach wspólpracy szkoły z Domem Dziennego Pobytu (dla osób starszych) działającego przy OPS. Aktorzy to dwa pokolenia - dzieci czyli uczniowie z klas 4 - 6 oraz nasi Drodzy Seniorzy. Nad całością czuwały: p. Marzena Krawczyńska (z ramienia OPS) - autorka scenariusza oraz p. Izabela Bochniak nauczyciel religii w SP 72  i p. Sylwia Rybarczyk nauczyciel bibliotekarz   - opiekunki Koła Artystycznego dla klas 4 - 6 oraz p. Małgorzata Stanoch nauczyciel muzyki i opiekun szkolnego chóru.

Po przedstawieniu spotkaliśmy się z Seniorami i zaproszonymi Goścmi na poczęstunku.

Na zakończenie uroczystości odbył sie Turniej miedzypokoleniowy w  gry stolikowe Seniorzy kontra Uczniowie.

Zapraszamy do Albumu Fotograficznego na obejrzenie pozostałych zdjęć z przebiegu Dnia Seniora