• Obrazki z kasztanów

Dzieci ze świetlicy klas 3
          układały obrazki z kasztanów.

• Światowy Dzień Origami 24.10

Z okazji dnia Origami zostały przeprowadzone

zajęcia ze składania papierowych zwierzątek.

• Pole Nadziei

• Pola Nadziei to kampania mająca na celu propagowanie idei

wolontariatu, bezinteresownej pomocy nieuleczalnie chorym

oraz ich rodzinom.

To międzynarodowy program realizowany przez hospicja,

polegający na sadzeniu jesienią żonkili – symbolu nadziei i tworzeniu „pól nadziei”.

23.10 dzieci ze świetlicy wzieły udział w sadzeniu żonkili przed szkołą.

• Gimnastyka

W świetlicy prowadzone są zajęcia gimnastyki.

• Kiermasz ozdób świątecznych

W świetlicy odbył się kiermasz ozdób świątecznych

• Warsztaty z wykonywania mydełek

W świetlicy odbyły się warsztaty z wykonywania mydełek.

• Powietrze - inspiracja

Klasa 1a stworzyła wspólnie pracę inspirowaną tematem miesiąca - powietrzem.

• Witraże

W świetlicy powstały przepiękne witraże. Praca wymagała dużego skupienia.

• Powietrze

W październiku naszym tematem przewodnim było powietrze.

• Samoloty z klocków

• Samoloty te małe i te duże. Poznawaliśmy ciekawostki dotyczące samolotów. Budowaliśmy samoloty z klocków.

• 10.10 Dzień Planszówek w świetlicy

• Dnia 10.10.2022 w świetlicy obchodziliśmy święto planszówek. Graliśmy w nowe i stare gry. Dzieci były bardzo zaangażowane.

• Gramy w szachy.

W wolnym czasie lubimy grać

w szachy.

Pod okiem nauczyciela rozwijamy nasze umiejętności.

•    4.10 Światowy Dzień Zwierząt

Z okazji światowego dnia zwierząt

wykonaliśmy zabawki dla zwierząt.

• Ocean

W czasie zajęć dzieci były zafascynowane oceanem, żyjącymi w nim zwierzętami i roślinami. Dzięki ich pracy powstał podwodny świat.

• Podwodny świat

•  Podwodnny świat zwierząt zainspirował nas do stworzenia przepięknej pracy.

• Eksperymenty w świetlicy

W tym miesiącu przeprowadzaliśmy eksperymenty związane z wodą.

Dzieci były bardzo zainteresowane.

• Gry planszowe

W świetlicy zagościły nowe gry planszowe.

• Woda - ciekawostki

Poznajemy ciekawostki dotyczące wody. Zadajemy pytania dotyczące tematu. Poszukujemy odpowiedzi.

• Archiwum - rok 2022/2023

Ten rok szkolny rozpoczynamy nowym pomysłem na pracę z dziećmi.

Co miesiąc będziemy mieli temat przewodni. We Wrześniu była to woda.

Powstało wiele ciekawych prac plastycznych.