• wyniki

• Ogólnopolski konkurs "Niepodległa-Moja Ojczyzna" 5.12.2018 r.

Komisja konkursowa DZIĘKUJE wszystkim uczniom i opiekunom za udział w konkursie ogólnopolskim "Niepodległa - Moja Ojczyzna" pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe

wyniki:

Kategoria I - literacka, proza

I miejsce - Natasza Kokot, klasa 7b, Szkoła Podstawowa nr 3 w Mysłowicach (opiekun p. Katarzyna Kręcichwost)

Kategoria II - literacka, wiersz

I miejsce - Wojciech Zając, klasa 4c, Szkoła Podstawowa nr 72 w Warszawie (opiekun p. Joanna Hawryluk)

II miejsce - Milena Olchowy, klasa 4b, Szkoła Podstawowa nr 5 w Przemyślu (opiekun p. Agnieszka Olchowy)

III miejsce - Daria Szczurek, klasa 4c, Szkoła Podstawowa nr 72 w Warszawie (opiekun p. Joanna Hawryluk)

wyróżnienie:

1. Magdalena Budzyńska, klasa 3c, Szkoła Podstawowa nr 72 w Warszawie

Kategoria III A - wizualna (praca plastyczna) klasa I-VI

I miejsce - Gabriela Niezgoda, klasa 1, Szkoła Podstawowa w Bilczy

II miejsce - Wiktoria Żaba, klasa 4, Szkoła Podstawowa w Jangrocie, Trzyciąż (opiekun p. Dorota Domagała)

III miejsce - Wenessa Banas, klasa 4, Szkoła Podstawowa nr 24 w Rudzie Śląskiej (opiekun p. Alicja Gryc-Rutkowska)

wyróżnienia:

1. Przemysław Niedziałek, klasa 1 b, Szkoła Podstawowa nr 72 w Warszawie

2. Kajetan Ułasiewicz, klasa 1 b, Szkoła odstawowa nr 72 w Warszawie

3. Igor Jędrasik, klasa 4 b, Szkoła Podstawowa nr 72 w Warszawie

4. Maja Klepacka, klasa 3 c, Szkoła Podstawowa nr 72 w Warszawie

Kategoria III B - wizualna (plastyczna) klasa VII-VIII

I miejsce - Patrycja Modras, klasa 8, Szkoła Podstawowa w Bilczy

II miejsce - Julia Cuper, klasa 7c, Szkoła Podstawowa nr 3 w Mysłowicach (opiekun p. Katarzyna Kręcichwost)

III miejsce - Bernadetta Puk, klasa 7c, Szkoła Podstawowa nr 3 w Mysłowicach (opiekun p. Katarzyna Kręcichowost)

wyróżniania

1. Natalia Woźniak, klasa III Gimnazjum

2. Lilia Kałóża, klasa III Gimnazjum

Kategoria III c - wizualna (praca fotograficzna)

I miejsce - Julia Kruzel, klasa 7b, Szkoła Podstawowa w Mysłowicach (opiekun p. Hanna Długajczyk)

II miejsce - Ewa Młot, klasa 7b, Szkoła Podstawowa nr 41 w Warszawie (opiekun p. Ewa Budzyńska)

Ponadto wszyscy uczniowie, którzy brali udział otrzymają drogą emailową dyplom uczestnictwa.