• Etap szkolny WLC

• Drodzy Uczniowie!

26 marca 2020 r. w szkole  te osoby , które  zdobędą 10 zaliczeń testów rozwiązywanych w domu, napiszą test kwalifikacyjny do ostatniego etapu Wielkiej Ligi Czytelników.

Dzieci z kl. 1-4 czytają do tego testu "Nowe przygody skarpetek( jeszcze bardziej niesamowite)" Justyny Bednarek.

Uczniowie z kl. 5-8 czytają "Dziewczynę i chłopaka, czyli hecę na 14 fajerek" Hanny Ożogowskiej.

PROPONUJEMY PODCZAS LEKTURY ZAŁOŻYĆ SOBIE ZESZYT I ROBIĆ W NIM SZCZEGÓŁOWE NOTATKI, NP. O IMIONACH POSTACI, MIEJSCACH AKCJI, POJAWIAJĄCYCH SIĘ W KSIĄŻKACH CYFRACH/LICZBACH/KOLORACH I OBIEKTACH, KTÓRYCH DOTYCZĄ. DOBRZE JEST SPORZĄDZIĆ SOBIE SZCZEGÓŁOWY PLAN WYDARZEŃ.

Przypominamy,  do III etapu przejdzie trójka najlepszych uczniów z kl. 1- 4 i najlepsza trójka z kl. 5-8. Uczniowie ci jednak muszą uzyskać przynajmniej 80% poprawnych odpowiedzi z testu kwalifikacyjnego. Później obie trójki uczniów będą reprezentować naszą szkołę w ostatnim etapie konkursu, w którym wspólnie rozwiążą test do kolejnej książki.

Wytrwałości, przyjemności z czytania i powodzenia!!!